سامانه های اطلاع رسانی مدارس

با تکنولوژی روز شرایط بهتری برای آموزش دانش‌آموزان و ارتباط اولیا ایجاد کنید

سایت اینترنتی مدارس

هیچکس نمی تواند منکر اهمیت ارتباط کادر مدرسه با والدین دانش آموزان در پیشبرد اهداف آموزشی فرزندان شود . از طرف دیگر شرایط ارتباط بین این دو قطب به گونه ای است که نمی توان انتظار داشت والدین زمان زیادی را صرف برقراری ارتباط با پرسنل مدرسه بکنند . حتما شما هم در این که بهترین و بهینه ترین راه حل ، راه اندازی یک وبسایت از جانب مدرسه است اتفاق نظر خواهید داشت .
اگر مدارس وبسایت کاری داشته باشند ، این امکان فراهم است و تاثیر صد در صدی روی عملکرد تحصیلی دانش آموزان خواهد داشت .

طراحی ، نصب ، راه اندازی و پشتیبانی سایت مدارس با امکانات ویژه از جمله نامحدود بودن فضای سایت ، ( واکنش گرا ) بودن یعنی با هر دستگاهی ( کامپیوتر ، لپ تاپ ، تبلت و موبایل ) امکان ورود به سایت و استفاده از تمامی امکانات سایت مدرسه می باشد .

جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل نمایید

سایت مدارس
اپلیکیشن موبایل مدارس

اپلیکیشن موبایل مدارس

 امروزه تکنولوژی موبایل، نحوه ی تعامل با کاربران و مخاطبان را به چالش کشیده است، فرقی نمی کند که کاربران، مدیر، آموزگار ، والدین یا حتی یک دانش آموز باشد. امروزه حتی آموزگاران و والدین، برای دسترسی آسان و سریع به اطلاعات، اپلیکیشن ها را به وب سایت ها ترجیح می دهند.

۳ مزیت استفاده از موبایل اپلیکیشن ها و نقش مهم استفاده از آن ها در آموزش :

روش های جدید یادگیری – بهبود ارتباطات معلمین و والدین – کاهش شکاف ارتباطی میان دانش آموزان و سازمان های آموزشی

جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل نمایید

پنل صوت و پیامک مدارس

در گذشته مدیران مدارس برای ارتباط با اولیا دانش آموزان باید تلفنی به آنها اطلاع میدادندکه اینکار بسیار زمانبر بود و مشکلات خاص خودش را داشت. از طرفی هم تماس تلفنی هزینه هایی را برای مدارس در پی داشت. در نتیجه وقت و هزینه دیگری صرف تایپ دعوتنامه اولیا برای جلسه اولیا و مربیان میشد و اغلب دانش آموزان فراموش میکردند که دعوتنامه را به اولیا خود بدهند! امروزه بسیاری از مدارس برای صرفه جویی در هزینه های خود از سامانه پیامک مدارس استفاده میکنند که در هر زمانی بتوانند از طریق پیامک به اولیا دانش آموزان اطلاع رسانی کنند.

موضوعات بسیار مهم در استفاده از پنل پیامک :

اطلاع رسانی تعطیلات یا کنسل شدن کلاس – یادآوری رویداد و مناسبت ها – اطلاع رسانی غیبت ها به والدین – کلاسهای فوق برنامه – یادآوری تاریخ امتحانات ماهانه و اصلی – اعلام زمان دریافت کارنامه – اعلام مهلت پرداخت هزینه سرویس یا شهریه – اعلام اخبار تابستانه – ارتباط با والدین – نظرسنجی از دانش آموزان – برگزاری مسابقات پیامکی و …

جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل نمایید

پنل پیامک مدارس
چند رسانه ای مدارس

تولید محتوای الکترونیک ( چند رسانه ای )

در سالهای اخیر تولید محتوای الکترونیک کاربرد بسیاری پیدا کرده است . این موضوع به دلیل اهمیت محتوای الکترونیک در میان معلمان و سایر پرچمداران نظام آموزشی کشور است .

تولید محتوای الکترونیک معلمان روشی علمی است که فرایند مشارکتی آزاد منشانه ای مرتبط با دانش علمی آنها دارد . اهمیت این فرایند محتوای الکترونیک تا آنجا است که چندین سال بخشنامه های قابل توجهی از سوی آموزش و پرورش در این راستا به معلمان ابلاغ میگردد .

گروه تخصصی با مدرسه آماده طراحی و تولید انواع محتوای الکترونیک با استانداردهای مورد تایید وزارت آموزش و پرورش جهت بروز شدن محتوای الکترونیک علمی جهت مدارس می باشد .

جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل نمایید

طراحی و راه اندازی نرم افزار

هر مدرسه بر اساس نیاز و تعریف روشهای اجرایی داخلی نیاز به نرم افزار و بانک اطلاعاتی مخصوص به خودش را دارد .

با مدرسه آمادگی این را دارد تا بر اساس سفارش و نیاز هر مدرسه نرم افزار و بانک اطلاعاتی مربوط به همان مدرسه را طراحی و راه اندازی نماید

پشتیبانی و آموزش آن را نیز بر عهده گرفته و تا پایان راه با شماییم .

جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل نمایید

بامدرسه